Wyoming

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Wyoming

Nieruchomość na sprzedaż w Wyoming

Graniczy z Montaną na północy, na wschodzie z Dakotą Południową i Nebraską, na południu z Kolorado, a na zachodzie z Utah i Idaho.

Wyoming nie był już znany w USA, ale jest ukrytym klejnotem i może być ciekawym miejscem, w którym szuka nieruchomości na sprzedaż w Wyoming.

Wyoming oficjalnie nazywa się "The State of Equality", ale ma też kilka nieoficjalnych pseudonimów, w tym "Cowboy State" i "Big Wyoming". Jest to 10 co do wielkości państwo pod względem powierzchni, ale jest również najsłabszym państwem i drugim najgęściej zaludnionym państwem.

Populacja Wyoming liczy około 585 501 mieszkańców, mniej więcej tyle samo mieszkańców co miasto Albuquerque. Wyoming oferuje wiele naturalnego piękna, zdrową gospodarkę i rynek mieszkaniowy Wyoming kwitnie. Bądź pierwszy, który jest pełen możliwości i przyjedź tu, aby znaleźć swoją nieruchomość na sprzedaż w Wyoming.

Wyoming szczyci się stopą bezrobocia, która jest zgodna ze średnią krajową. W marcu 2018 r. Było to 3,9%. Większość miejsc pracy w Wyoming są dla federalnego lub stanowego rządu i pracy gościnności.

Rynek nieruchomości w Wyoming jest równie silny, ale ma wyjątkowe cechy w porównaniu do innych stanów.

Nieruchomości na sprzedaż w Wyoming są na poziomie średniej krajowej, nawet w większych miastach. Możesz myśleć, że nie jest wystarczająco dobry, ale może to być doskonały znak. W ubiegłym roku wartości dostępne w Wyoming wzrosły o 1%. Oczekuje się, że rok ten wyniesie 1,5%.

Mimo to rynek nieruchomości w Wyoming w rzeczywistości cierpi. W ostatnim kwartale 2017 r. Wyoming zachował się na tyle, by móc porównać go z resztą kraju.

Większość domów w Stanach Zjednoczonych to domy jednorodzinne, ponad 65% domów. Jest to prawdopodobnie przyczyną powszechnej wiejskości państwa.

Cheyenne jest największym obszarem metropolitalnym w stanie i nadal składa się głównie z domów jednorodzinnych. Cheyenne liczy 65 000 mieszkańców.

Wyoming oferuje kilka miejsc do życia: od małych miast do absolutnej samotności.

Rock Springs to jedno z najlepszych miejsc do życia w Wyoming. Obszar ten jest bogaty w zasoby naturalne, które oferują miejsca pracy.

Coś wyjątkowego w Rock Springs to niski wiek średni. Miasto jest dość młode w porównaniu z innymi miastami w stanie. Średni wiek Rock Springs to 35 lat. Community College of the City of Western Wyoming.

South Park, Wyoming, jest pierwszym miejscem do życia w niszy. Małe miasto, położone w hrabstwie Teton, ma bardzo wysoką wartość nieruchomości.

Na rynku nieruchomości w Wyoming, istnieje wiele opcji, w których szukasz nieruchomości na sprzedaż w Wyoming. Bogate w przemysł państwo oferuje uczciwe płace i niskie ceny domów zarówno w miastach metropolitalnych, jak i wiejskich. Naprawdę nic nie jest w posiadaniu nieruchomości na sprzedaż w stanie Wyoming.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 15318

Sprzedaż Teren rolniczy, Wyoming, Cheyenne, Cheyenne, Cheyenne

20,401.77PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

185.81 m²
Okazję do nMożesz do własnych mieszkaniowej działki
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB